« Tagasi


Uus Gator XUV 865M

11.07.2018

Võimas diiselmootor, lülitatav neljarattavedu ja täielikult sõltumatu vedrustus viivad sind kuhu iganes soovid.

Tundlik 854 cm3 diiselmootor ja kiirus kuni 51 km/h annavad arvestatava veosuutlikkuse igal maastikul. Lülitatav neljarattavedu, täielikult sõltumatu vedrustus ja roolivõimendi hoiavad juhtimise sinu kätes.
Lihtsasti ligipääsetavas kabiinis on kolm turvavöödega varustatud istekohta. Juhi iste ja roolisammas on reguleeritavad mugava sõiduasendi saavutamiseks. Roolivõimendi annab manööverdamiseks mugavalt väikese pöörderaadiuse. Kabiini esiklaas on avatav - nii saad vajadusel parima nähtavuse.

Delux-veokastis saate vedada ka kõige raskemaid koormaid (kaubakasti kandevõime 454kg). Masinal on 42 liitrine kütusepaak.

Vaata videost täpsemalt järele.


Lisainfot ja personaalset hinnapakkumist küsi oma piirkonna müügiesindaja käest:

Simo Soop /Aia- ja kommunaaltehnika müügiesindaja/ tel 5591 5117 / simo.soop@balticagromachinery.com

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com


Generic placeholder image

Taimekaitsepritside koolitus 11. märtsil

12. veebruar 2020

Koolitusel: räägime järelveetavate ja iseliikuvate taimekaitsepritside kasutamise põhitõed ning töövõtted vaatame üle vajalikud seaded töö dok

Vaata

Generic placeholder image

SULKY tooted nüüd müügis

11. veebruar 2020

Alustasime koostööd Prantsuse tootjaga Sulky Burel, kes on alates 1936. aastast tootnud erinevaid mulla ja väetamise seadmeid. Lisaks väetisekülvikute

Vaata

Generic placeholder image

MyJohnDeere.com veebirakenduse koolitus

7. veebruar 2020

Hooajavälised talvekuud on hea aeg teha ettevalmistusi eesootavaks hooajaks. Masinate juhtmonitorides  on palju infot põllupiiride, sihijoonte, saagi-

Vaata

Generic placeholder image

Baltic Agro Machinery uus tegevjuht

5. veebruar 2020

Baltic Agro Machinery OÜ tegevjuht alates 3. veebruarist on Kristjan Ruusamäe. Kristjan on tegevjuhi ametis kuni ettevõtte üleminekuperioodi lõpuni Wi

Vaata

Generic placeholder image

Väiketraktori 1026R esilaadur poole hinnaga

4. veebruar 2020

Osta väiketraktor - anname esilaaduri sulle poole hinnaga! Osta uus John Deere 1026R väiketraktor kampaaniahinnaga 13 500€+KM! Esilaaduri

Vaata

Generic placeholder image

ANTTI kuivatitel uus müügiesindaja Eestis

30. jaanuar 2020

Alates 1.02.2020 on ANTTI teraviljakäitlusseadmete- ja kuivatite ainuesindaja Eestis Baltic Agro AS. Valikus on kogu ANTTI tooteportfell: teraviljakäi

Vaata

Generic placeholder image

Pressiteade 14.01.2020

14. jaanuar 2020

Danish Agro on allkirjastanud lepingu John Deere’i Eesti ametliku põllumajandus- ja aiatehnika esindaja Baltic Agro Machinery varade müügiks Soome ett

Vaata

Generic placeholder image

Varuosade hinnad all!

6. jaanuar 2020

Kõikidele John Deere ja teiste meie esindatavate tootemärkide varuosadele (Köckerling, Walterscheid, Kramer, Fliegl), Granit varuosadele ning õlidele-

Vaata

Generic placeholder image

John Deere akud 20% soodsamalt!

2. jaanuar 2020

Kõik John Deere akud jaanuaris ja veebruaris 20% soodsamalt! Kas sa juba teadsid, et John Deere StrongBox originaalakud tagavad usaldusväärse tööta

Vaata

Generic placeholder image

John Deere on traktorituru liider Eestis!

30. detsember 2019

Baltic Agro Machinery on müünud alates 1. august 2015 Eestisse 353 traktorit. Populaarseim traktorimudel läbi aastate on olnud John Deere 6215R (56

Vaata

prev next