« Tagasi


Oleme Fliegl toodete ametlik esindaja Eestis!

10.04.2018

Alustasime koostööd Saksa haagiste tootjaga Fliegl.

Alates 1.04.2018 on Baltic Agro Machinery OÜ Fliegl toodete ametlik maaletooja Eestis.

Fliegl tootevalikus on lükandseinaga universaalhaagised ja lisaseadmed haagistele (laotusseade, ümberlaadimistigu, ümberlaadismiskonveier), platvorm- ja palliveohaagised, tahke- ja vedelsõnnikulaoturid.

Lisaks lai valik erinevaid lisaseadmeid frontaallaadurile, teleskooplaadurile (kopad, harjad, pallihaaratsid jne). Vaata täpsemalt kataloogist.

Fliegl tehas asub Saksamaal Mühldorfis.


Lisainfot toodete kohta jagab materjalikäitlusseadmete tootejuht Janno Broberg / tel 5379 9035 / janno.broberg@balticagromachinery.com

Küsi pakkumist oma piirkonna müügiesindajalt:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 

 


Generic placeholder image

GPS seadmete vargused üle Eesti!

16. august 2019

Viimase nädala jooksul on meieni jõudnud uusi teateid John Deere GPS antennide ja ekraanide vargustest Tartu-, Harju- ja Lääne-Virumaal. Palume kõi

Vaata

Generic placeholder image

Kaitse antenni PIN-koodiga

12. august 2019

Arvestades viimase aja varguste sagenemisi, soovitame Starfire 6000 antennile paigaldada PIN-koodi. Too oma 6000 antenn meile ja me paigaldame antenni

Vaata

Generic placeholder image

StarFire iTC antenni vahetus soodsalt!

5. august 2019

StarFire iTC antenn on olnud kasutuses alates 2004 aastast ning 15 aasta jooksul on turule tulnud 2 uut antennipõlvkonda. Alates 2021 jaanuarist lõpet

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling ALLROUNDER – universaalne kultivaator

2. august 2019

Nagu nimigi ütleb, on ALLROUNDER väga universaalne masin külvipinna ettevalmistamisel või teistkordsel tüü harimisel. ALLROUNDER’it saab kasutada aast

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling REBELL Profiline - tõeline raskerandaal

31. juuli 2019

REBELL Profiline vastab kõigile tänapäevastele raskerandaalile esitatavatele nõuetele. REBELL Profiline on väga tugeva konstruktsiooniga 620mm

Vaata

Generic placeholder image

Suvekampaania Bomford ja Conor toodetele

26. juuli 2019

Küsi pakkumist BOMFORD TURNER poomniidukitele, poomipikkused 3,2-8m. Lisaks saadaval ka BOMFORD TURNER hooldusniidukid, nii traktori esi- kui ka tagak

Vaata

Generic placeholder image

Pakkumine Fliegl palliveohaagisele

25. juuli 2019

Fliegl palliveohaagise DPW 180 B soodushind on 14 900€+KM Haagise tehnilised omadused: Täismass 18 000 kg Haagise kasulik pikkus 9,9 m

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling QUADRO – 4-realine tüükultivaator

24. juuli 2019

QUADRO viitab Köckerlingi mudelivalikus 4-realiste kultivaatoritele. Suurepärase töötulemuse saavutamiseks on QUADRO tüükultivaatoril piid paigutatud

Vaata

Generic placeholder image

Kaasaegne silotegu John Deere hekseldite ja Bergmann kogurkäruga

18. juuli 2019

Metstaguse Agro põllule Kagaverre koguneti kaasaegseks siloteoks, kus põllul töötasid kõrvuti John Deere 8200 ja John Deere 8600i liikurhekseldid koos

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling REBELL Classic - töökindel ketaskoorel

17. juuli 2019

REBELL Classic on kompaktne, kuid tugeva ehitusega ketaskoorel, mis on mõeldud töötama kõikvõimalikes põllutingimustes. REBELL Classic on ideaalne mas

Vaata

prev next