« Tagasi


Kramer eriseeria Black Edition

22.10.2019

Telli eriseeria Black Edition Kramer!

Kramer -Werke GmbH toob turule unikaalse ja stiilse Black Edition teleskooplaadurite seeria. 

Black Edition komplekt sisaldab:

  • Unikaalne must värv
  • 8 LED töötuld
  • Õhkiste, vasakpoolse käetoega
  • Michelin Bibload rehvid

Black Edition varustusega on võimalik tellida teleskooplaadureid:

  • KT407
  • KT447
  • KT559

Black Edition seeria pakkumine on limiteeritud arvule masinatele. Masinaid on võimalik tellida Baltic Agro Machinery-st alates 21.10 kuni 31.03.2020 või kuni kaupa jätkub.

KT407 on saadaval 460/70 R24 rehvidega.
KT447 ja KT559 on saadaval 500/70 R24 rehvidega.

Eriseeria lisaseade kampaaniahind 3300€ +KM.

Lisainfot jagab materjalikäitlusseadmete tootejuht Janno Broberg / tel 5379 9035 / janno.broberg@balticagromachinery.com


Esita ostusoov on piirkonna müügiesindajale:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com


Generic placeholder image

Aiatehnika kevadkampaania

23. märts 2020

Otsid uueks aiahooajaks hea hinnaga kvaliteetset käsiniidukit või murutraktorit? Valmistume aiahooajaks varakult - tutvu John Deere-i aiatehnika ke

Vaata

Generic placeholder image

Töökorraldus eriolukorra ajal

15. märts 2020

Seoses koroonaviiruse (COVID-19) levikuga Eestis oleme läinud kogu ettevõttega osaliselt kaugtööle. Anname hoolimata riigis välja kuulutatud eriolukor

Vaata

Generic placeholder image

JDLink Connect nüüd tasuta!

11. märts 2020

JDLink Connect on John Deere telemaatikasüsteem, mis loob laiemad võimalused sinu masinapargi efektiivsuse suurendamiseks. JDLink Connect aktiveerimi

Vaata

Generic placeholder image

Põllumasinate kevadhooldus

2. märts 2020

Teeme sinu põllutehnikale enne kiiret kevadhooaega hoolduse. Hooldustöödele ja hoolduse käigus vajaminevatele vahetatavatele varuosadele ning hoold

Vaata

Generic placeholder image

StarFire iTC antenni vahetus soodsalt!

2. märts 2020

StarFire iTC antenn on olnud kasutuses alates 2004 aastast ning 15 aasta jooksul on turule tulnud 2 uut antennipõlvkonda. Alates 2021 jaanuarist lõpet

Vaata

Generic placeholder image

SULKY tooted nüüd müügis

11. veebruar 2020

Alustasime koostööd Prantsuse tootjaga Sulky Burel, kes on alates 1936. aastast tootnud erinevaid mulla ja väetamise seadmeid. Lisaks väetisekülvikute

Vaata

Generic placeholder image

Baltic Agro Machinery uus tegevjuht

5. veebruar 2020

Baltic Agro Machinery OÜ tegevjuht alates 3. veebruarist on Kristjan Ruusamäe. Kristjan on tegevjuhi ametis kuni ettevõtte üleminekuperioodi lõpuni Wi

Vaata

Generic placeholder image

Väiketraktori 1026R esilaadur poole hinnaga

4. veebruar 2020

Osta väiketraktor - anname esilaaduri sulle poole hinnaga! Osta uus John Deere 1026R väiketraktor kampaaniahinnaga 13 500€+KM! Esilaaduri

Vaata

Generic placeholder image

ANTTI kuivatitel uus müügiesindaja Eestis

30. jaanuar 2020

Alates 1.02.2020 on ANTTI teraviljakäitlusseadmete- ja kuivatite ainuesindaja Eestis Baltic Agro AS. Valikus on kogu ANTTI tooteportfell: teraviljakäi

Vaata

Generic placeholder image

Pressiteade 14.01.2020

14. jaanuar 2020

Danish Agro on allkirjastanud lepingu John Deere’i Eesti ametliku põllumajandus- ja aiatehnika esindaja Baltic Agro Machinery varade müügiks Soome ett

Vaata

prev next