« Tagasi


Kramer eriseeria Black Edition

22.10.2019

Telli eriseeria Black Edition Kramer!

Kramer -Werke GmbH toob turule unikaalse ja stiilse Black Edition teleskooplaadurite seeria. 

Black Edition komplekt sisaldab:

  • Unikaalne must värv
  • 8 LED töötuld
  • Õhkiste, vasakpoolse käetoega
  • Michelin Bibload rehvid

Black Edition varustusega on võimalik tellida teleskooplaadureid:

  • KT407
  • KT447
  • KT559

Black Edition seeria pakkumine on limiteeritud arvule masinatele. Masinaid on võimalik tellida Baltic Agro Machinery-st alates 21.10 kuni 31.03.2020 või kuni kaupa jätkub.

KT407 on saadaval 460/70 R24 rehvidega.
KT447 ja KT559 on saadaval 500/70 R24 rehvidega.

Eriseeria lisaseade kampaaniahind 3300€ +KM.

Lisainfot jagab materjalikäitlusseadmete tootejuht Janno Broberg / tel 5379 9035 / janno.broberg@balticagromachinery.com


Esita ostusoov on piirkonna müügiesindajale:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com


Generic placeholder image

Pressiteade 14.01.2020

14. jaanuar 2020

Danish Agro on allkirjastanud lepingu John Deere’i Eesti ametliku põllumajandus- ja aiatehnika esindaja Baltic Agro Machinery varade müügiks Soome ett

Vaata

Generic placeholder image

Varuosade hinnad all!

6. jaanuar 2020

Kõikidele John Deere ja teiste meie esindatavate tootemärkide varuosadele (Köckerling, Walterscheid, Kramer, Fliegl), Granit varuosadele ning õlidele-

Vaata

Generic placeholder image

John Deere akud 20% soodsamalt!

2. jaanuar 2020

Kõik John Deere akud jaanuaris ja veebruaris 20% soodsamalt! Kas sa juba teadsid, et John Deere StrongBox originaalakud tagavad usaldusväärse tööta

Vaata

Generic placeholder image

John Deere on traktorituru liider Eestis!

30. detsember 2019

Baltic Agro Machinery on müünud alates 1. august 2015 Eestisse 353 traktorit. Populaarseim traktorimudel läbi aastate on olnud John Deere 6215R (56

Vaata

Generic placeholder image

Kütusegarantii programm

20. detsember 2019

John Deere on pühendunud suure jõudluse, pika kasutusea ning väikeste ülalpidamiskuludega masinate valmistamisele. John Deere’i traktorite kütusesääst

Vaata

Generic placeholder image

Autotrac Universal 300 komplekt

20. detsember 2019

John Deere'i navigatsioonisüsteem on täpne ja usaldusväärne.  Pakume John Deere automaatroolimise komplekti ATU 300 erihinnaga 8490€ +km. Pak

Vaata

Generic placeholder image

Jõulud on heategude aeg

18. detsember 2019

Baltic Agro Machinery annetas tänavu jõulukinkide eelarve heategevuseks. Annetus sai tehtud heategevusfondile Minu Unistuste Päev. Heategevusfond M

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i varajase tellija pakkumine

16. detsember 2019

Kasuta ära varajase tellija soodustus ning telli uus John Deere'i järelveetav taimekaitseprits M740i varakult - võida hinnas kuni 3000 eurot! Mid

Vaata

Generic placeholder image

Agritechnica 2019

5. november 2019

Tänavune Agritechnica medalisadu tõi John Deere'le 1 kuldse ja 3 hõbedast medalit: Kuldmedal - John Deere eAutopowr ülekandesüsteem koos e8WD haake

Vaata

Generic placeholder image

Tutvu Bergmann tooteuuendustega

5. november 2019

Agritechnica 2019 messil Hannoveris esitleb Bergmann juba järgmisel nädalal mitmeid tooteuuendusi ja uudistooteid. Vaata tootemuudatustest infot allpo

Vaata

prev next