« Tagasi


Kasutatud tehnika finantseerimine

30.10.2018

Vali JD Financial finantseering ka kasutatud tehnikat ostes!

Baltic Agro Machinery OÜ pakub võimalust soetada kasutatud põllumajandustehnika koostöös John Deere Financial finantseeringuga.

JD Financial intressipakkumine on alates 1,85% + 3 kuu EURIBOR.

Sissemakse alates 10%, maksimaalne finantseeringu periood on 5 aastat.

Finantseeringusse sobivad nii John Deere-i kui muu tootemärgi kasutatud kombainid, traktorid, hekseldid ja iseliikuvad pritsid. Soetatava tehnika minimaalne väärtus 10 tuhat eurot ning tehnika maksimaalne vanus võib liisingperioodi lõppedes olla 12 aastat.

Finantseeringupakkumine kehtib 1.11.2018 kuni 30.04.2019.

John Deere Financial finantseeringu pakkuja Eestis on Luminor Liising AS. 


Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Janno Kelt / tel 5199 5582 / janno.kelt@balticagromachinery.com

või oma piirkonna müügiesindajaga:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Generic placeholder image

HUMUS haagised

11. september 2019

Müüme Eestis toodetud HUMUS haagiseid. Valikus on näiteks kallurhaagis 26CT ja loomaveohaagis 6L. Küsi pakkumist ka teiste HUMUS toodete kohta.

Vaata

Generic placeholder image

Mootoriõli John Deere Plus-50 II 5W-40

2. september 2019

Toode tagab oluliselt parema kulumiskaitse meie kliimaoludes kui siiani kasutuses olnud SAE 15W-40 analoogtoode. Rakendused: Toode on loodud

Vaata

Generic placeholder image

John Deere 5100M sooduspakkumine

26. august 2019

Meil on sooduspakkumine John Deere 5100M ratastraktorile.  Soodushind on 43 000€+KM Uue ratastraktori soetamiseks pakume  John Deere Financial

Vaata

Generic placeholder image

Osta Granit varuosad meie esindusest

22. august 2019

Baltic Agro Machinery alustas koostööd Granitiga, kes on üks juhtivatest varu- ja kuluosade tarnijatest Euroopas. Koostöös Granit’iga saame teile pakk

Vaata

Generic placeholder image

GPS seadmete vargused üle Eesti!

16. august 2019

Viimase nädala jooksul on meieni jõudnud uusi teateid John Deere GPS antennide ja ekraanide vargustest Tartu-, Harju- ja Lääne-Virumaal. Palume kõi

Vaata

Generic placeholder image

Kaitse antenni PIN-koodiga

12. august 2019

Arvestades viimase aja varguste sagenemisi, soovitame Starfire 6000 antennile paigaldada PIN-koodi. Too oma 6000 antenn meile ja me paigaldame antenni

Vaata

Generic placeholder image

StarFire iTC antenni vahetus soodsalt!

5. august 2019

StarFire iTC antenn on olnud kasutuses alates 2004 aastast ning 15 aasta jooksul on turule tulnud 2 uut antennipõlvkonda. Alates 2021 jaanuarist lõpet

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling ALLROUNDER – universaalne kultivaator

2. august 2019

Nagu nimigi ütleb, on ALLROUNDER väga universaalne masin külvipinna ettevalmistamisel või teistkordsel tüü harimisel. ALLROUNDER’it saab kasutada aast

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling REBELL Profiline - tõeline raskerandaal

31. juuli 2019

REBELL Profiline vastab kõigile tänapäevastele raskerandaalile esitatavatele nõuetele. REBELL Profiline on väga tugeva konstruktsiooniga 620mm

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling QUADRO – 4-realine tüükultivaator

24. juuli 2019

QUADRO viitab Köckerlingi mudelivalikus 4-realiste kultivaatoritele. Suurepärase töötulemuse saavutamiseks on QUADRO tüükultivaatoril piid paigutatud

Vaata

prev next