« Tagasi


Bergmann laotustehnika nüüd müügis

7.09.2018

BERGMANN – tõeline Saksa kvaliteet laotustehnika maailmas!

Pereettevõte BERGMANN toodab sõnnikulaotureid täismassiga alates 8000-19000 kg, mahutavusega 6,8-15,75 m3. Sõnnikulaoturite M mudeliseerias on 6 mudelit. Universaallaotureid toodetakse täismassiga 8000-34000 kg, mahutavusega 8,6-23 m3. Universaallaoturite TSW mudeliseerias on 11 mudelit. Neid kõiki laotureid iseloomustab kõrge kvaliteet ja töökindlus.

BERGMANN tehnika on tõeline rätsepatöö, masinad komplekteeritakse vastavalt kliendi vajadustele!

Uudistootena nüüd saadaval BERGMANN madalapõhjaline universaallaotur TSW2140E.

  • Ühesillaline, rehvi mõõt: 480/95 R50, väike pinnasurve, madalsurve rehvid, hea manööverdavus ja stabiilsus.
  • Täismassiga 14 000 kg, kandevõime 8520 kg, mahtuvus 14m3
  • Traktori võimsus alates 110hj
  • Hüdroajamiga skraaperpõranda vedu


Tutvu teiste laotustehnika toodetega tootelehel.

Vaata kogu Bergmann tootevalikut nende kodulehelt.
 


Lisainfot Bergmann laotustehnikast jagab tootejuht: Janno Broberg / tel 5379 9035 / janno.broberg@balticagromachinery.com


Ostusoovist anna märku oma piirkonna müügiesindajale:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Generic placeholder image

Taimekaitsepritside koolitus 11. märtsil

12. veebruar 2020

Koolitusel: räägime järelveetavate ja iseliikuvate taimekaitsepritside kasutamise põhitõed ning töövõtted vaatame üle vajalikud seaded töö dok

Vaata

Generic placeholder image

SULKY tooted nüüd müügis

11. veebruar 2020

Alustasime koostööd Prantsuse tootjaga Sulky Burel, kes on alates 1936. aastast tootnud erinevaid mulla ja väetamise seadmeid. Lisaks väetisekülvikute

Vaata

Generic placeholder image

MyJohnDeere.com veebirakenduse koolitus

7. veebruar 2020

Hooajavälised talvekuud on hea aeg teha ettevalmistusi eesootavaks hooajaks. Masinate juhtmonitorides  on palju infot põllupiiride, sihijoonte, saagi-

Vaata

Generic placeholder image

Baltic Agro Machinery uus tegevjuht

5. veebruar 2020

Baltic Agro Machinery OÜ tegevjuht alates 3. veebruarist on Kristjan Ruusamäe. Kristjan on tegevjuhi ametis kuni ettevõtte üleminekuperioodi lõpuni Wi

Vaata

Generic placeholder image

Väiketraktori 1026R esilaadur poole hinnaga

4. veebruar 2020

Osta väiketraktor - anname esilaaduri sulle poole hinnaga! Osta uus John Deere 1026R väiketraktor kampaaniahinnaga 13 500€+KM! Esilaaduri

Vaata

Generic placeholder image

ANTTI kuivatitel uus müügiesindaja Eestis

30. jaanuar 2020

Alates 1.02.2020 on ANTTI teraviljakäitlusseadmete- ja kuivatite ainuesindaja Eestis Baltic Agro AS. Valikus on kogu ANTTI tooteportfell: teraviljakäi

Vaata

Generic placeholder image

Pressiteade 14.01.2020

14. jaanuar 2020

Danish Agro on allkirjastanud lepingu John Deere’i Eesti ametliku põllumajandus- ja aiatehnika esindaja Baltic Agro Machinery varade müügiks Soome ett

Vaata

Generic placeholder image

Varuosade hinnad all!

6. jaanuar 2020

Kõikidele John Deere ja teiste meie esindatavate tootemärkide varuosadele (Köckerling, Walterscheid, Kramer, Fliegl), Granit varuosadele ning õlidele-

Vaata

Generic placeholder image

John Deere akud 20% soodsamalt!

2. jaanuar 2020

Kõik John Deere akud jaanuaris ja veebruaris 20% soodsamalt! Kas sa juba teadsid, et John Deere StrongBox originaalakud tagavad usaldusväärse tööta

Vaata

Generic placeholder image

John Deere on traktorituru liider Eestis!

30. detsember 2019

Baltic Agro Machinery on müünud alates 1. august 2015 Eestisse 353 traktorit. Populaarseim traktorimudel läbi aastate on olnud John Deere 6215R (56

Vaata

prev next