« Tagasi


Bergmann laotustehnika nüüd müügis

7.09.2018

BERGMANN – tõeline Saksa kvaliteet laotustehnika maailmas!

Pereettevõte BERGMANN toodab sõnnikulaotureid täismassiga alates 8000-19000 kg, mahutavusega 6,8-15,75 m3. Sõnnikulaoturite M mudeliseerias on 6 mudelit. Universaallaotureid toodetakse täismassiga 8000-34000 kg, mahutavusega 8,6-23 m3. Universaallaoturite TSW mudeliseerias on 11 mudelit. Neid kõiki laotureid iseloomustab kõrge kvaliteet ja töökindlus.

BERGMANN tehnika on tõeline rätsepatöö, masinad komplekteeritakse vastavalt kliendi vajadustele!

Uudistootena nüüd saadaval BERGMANN madalapõhjaline universaallaotur TSW2140E.

  • Ühesillaline, rehvi mõõt: 480/95 R50, väike pinnasurve, madalsurve rehvid, hea manööverdavus ja stabiilsus.
  • Täismassiga 14 000 kg, kandevõime 8520 kg, mahtuvus 14m3
  • Traktori võimsus alates 110hj
  • Hüdroajamiga skraaperpõranda vedu


Tutvu teiste laotustehnika toodetega tootelehel.

Vaata kogu Bergmann tootevalikut nende kodulehelt.
 


Lisainfot Bergmann laotustehnikast jagab tootejuht: Janno Broberg / tel 5379 9035 / janno.broberg@balticagromachinery.com


Ostusoovist anna märku oma piirkonna müügiesindajale:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa  / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticgromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa  / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Valga- ja Võrumaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 


Generic placeholder image

Kombipressi C441R pakkumine

18. november 2019

Valmistu uueks hooajaks varakult - pakkumises on John Deere’i C441R kombipress, mis ühendab endas pressi ja kiletajat. Masin teeb ühe töökäiguga kaks

Vaata

Generic placeholder image

Tutvu Bergmann tooteuuendustega

5. november 2019

Agritechnica 2019 messil Hannoveris esitleb Bergmann juba järgmisel nädalal mitmeid tooteuuendusi ja uudistooteid. Vaata tootemuudatustest infot allpo

Vaata

Generic placeholder image

Kramer eriseeria Black Edition

22. oktoober 2019

Kramer -Werke GmbH toob turule unikaalse ja stiilse Black Edition teleskooplaadurite seeria.  Black Edition komplekt sisaldab: Unikaalne must

Vaata

Generic placeholder image

Hooajajärgne murutehnika hooldus

11. oktoober 2019

Aiatehnika niiduhooaeg on lõppemas ja on aeg oma truu abiline väljateenitud talvepuhkusele saata. Teostame John Deere X-seeria ja Ztrak murutraktorit

Vaata

Generic placeholder image

Viking pinnasesõel

10. oktoober 2019

 Meie tootevalikus on kvaliteetne VIKING pinnasesõel: 3m pikkune sõelapaneel, 2 paneeli võib sõeluda pinnast, lammutusjäätmeid, komposti, asfa

Vaata

Generic placeholder image

Fliegl universaalhaagise varajase tellija pakkumine

3. oktoober 2019

Fliegl ASW 271 universaalhaagise varajase tellija hind on 37 500€ +KM (tellimus esitatud 2019. aastal). Haagise hind tellides 2020. aastal on 40 000€

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i varajase tellija pakkumine

1. oktoober 2019

Kasuta ära varajase tellija soodustus ning telli uus John Deere'i järelveetav taimekaitseprits M740i varakult - võida hinnas kuni 3000 eurot! Mid

Vaata

Generic placeholder image

Telli Samson lägatehnika sügisel

1. oktoober 2019

Sügisel on õige aeg tellida uueks kevadhooajaks Samson lägatehnikat. Kui esitad tellimuse sügisel, siis tarnime uue lägatehnika sulle hiljemalt mär

Vaata

Generic placeholder image

Mootoriõli Plus-50 II 5W-40

23. september 2019

John Deere Plus-50 II 5W-40 sobib kasutamiseks põllumajandustehnikas, mis töötab põhjamaistes ilmastikuoludes, kus on äärmuslikud temperatuuritingimus

Vaata

Generic placeholder image

HUMUS haagised

11. september 2019

Müüme Eestis toodetud HUMUS haagiseid. Valikus on näiteks kallurhaagis 26CT ja loomaveohaagis 6L. Küsi pakkumist ka teiste HUMUS toodete kohta.

Vaata

prev next