Uus 8400R - AJENDATUD VAJADUSEST ENAMA JÄRELE

Esmaklassiline jõudlus, oma klassi parim kabiin, optimaalne mugavus, madalad kasutuskulud ja maksimaalne tööaeg - need on meie klientide sõnul kõige olulisemad tegurid traktori valikul. Kõik need omadused on olemas ka uuel John Deere’i 8400R traktoril.

Ülimalt efektiivne ülekannete kontseptsioon 8400R mudelil tagab mootori poolt edastava võimsuse jõudmise maapinda 93,5% ulatuses. Sõltumatu DLG PowerMix testi tulemusena on mõõdetud 8400R mudelil tõmbejõud haakelatilt 275kW.

Omadused & tehnilised näitajad

  • Valikuliselt kas hüdrauliline kabiinivedrustus või aktiivvedrustusel juhiiste Active Seat
  • LED tulede pakett 40% suurem valgustus külgedel ja 10% suurem valguskattuvus traktori taga
  • Telemaatika lahendused JDLink Access ja JDLink Connect lisavarustusena saadaval
  • Tööstusharu juhtiv John Deere 9.0 l PowerTech PSS turbodiisel mootor
     

Mootor

8400R mudelil on kasutusel John Deere PowerTech PSS 9.0 liitrise töömahuga turbomootor mis vastab 4 etapi emissiooninormidele. Tegemist on 6 silindrilise mootoriga millel on 4 klappi silindri kohta gaasijaotussüsteem. Kaasaegne mootoritehnoloogia kus on kasutusel mitmeid erinevaid süsteeme tagamaks vastavuse kehtivatele saastenormidele ja samas järgi andmata mootori sooritusparameetrites. 

Mootori nimivõimsus (97/68 EC)  400hj
Mootori nimivõimsus lisavõimsusrežiimil IPM (97/68 EC) 435hj
Mootori maks. võimsus (mootoripööretel 1,900p/min) (97/68 EC) 432hj
Mootori maks. võimsus lisavõimsusrežiimil IPM (mootoripööretel 1,900p/min) (97/68 EC)   450hj
Püsivõimsuse vahemik   1600 – 2100p/min 
Pöördemomendi varu  35%
Maksimaalne pöördemoment @ 1,600 p/min  1806Nm

 

Jadamisi ühendatud turbolaadurid

Jadamisi ühendatud turbolaadurid, millest üks on fikseeritud ja teine muutuva geomeetriaga, võimaldavad suuremat pöördemomenti väiksemate mootoripöörete juures, tänu millele reageerib mootor paremini ka muutuvatele koormustele.

Integreeritud emissioonide juhtsüsteem

Sujuvalt integreeritud emissioonide juhtsüsteem, kuhu kuulub DOC, EGR ja SCR, vähendab nii diislikütuse kui ka DEF-lisandi kulu ja maksimeerib üldist vedelikutõhusust (DEF-lisandi kulu on kõigest 2–3% diislikütuses kohta).

1. Katalüütiline heitgaaside filter DOC-i/DFP-ga

Diisli oksüdatsioonikatalüsaator (DOC) ja diisli kübemefi lter (DPF) eemaldavad kuni 2,5 μm osakesed. Tavapärastes töötingimustes oksüdeerib mootori tavaline kuumus kinnijäänud tahked osakesed ja puhastab filtri. Diisli kübemefilter (DPF) kestab kogu traktori kasutusaja.

2. Jahutatud heitgaaside tagastus (EGR)

Täpsed kogused jahutatud heitgaase segatakse sissetuleva värske õhuga, mille tulemusel põlemisprotsessi temperatuurid alanevad ning väheneb lämmastikoksiidi (NOx) kogus, vähendades omakorda emissioone.

3. Valikuline katalüütiline vähendamine (SCR)

Diisli väljalaskevedelik seguneb katalüsaatoris mootori heitgaasidega, et vähendada NOx-i kogust. EGR-i ja SCR-i kombinatsioon vähendab DEF-lisandi kulu. Katalüsaator lahustab lämmastikoksiidi DEF vedeliku abil lämmastikuks ja veeks, selle kulu on PowerTech mootoritel umbes 2-3% diislikütuse kulust. Seda tõendab ka oluliselt väiksem DEF lisandi paagisuurus võrreldes konkurentidega. John Deere 8400R paagimahud on vastavalt diiselkütuse paak 687 liitrit ja DEF vedeliku paak 23 liitrit.


E23 käigukast

e23 käigukast hõlmab endas kõik mehaanilise käigukasti eelised koos astmevaba käigukasti kasutuslihtsusega. e23 käigukast on John Deere inseneride poolt loodud rasketeks põllutöödeks. Tegemist on mehaanilise käigukastiga kus mootori poolt edastatud võimsus kantakse ratastele üle minimaalsete võimsuskadudega.  Sellel käigukastil on 23 käiku edaspidiseks ja 11 käiku tagurpidi liikumiseks. Koostöös traktori elektroonilise efektiivsuse juhtimissüsteemiga vahetatakse käike automaatselt vastavalt tööoludele ning traktoristi poolt etteantud piirväärtustele.

Traktori efektiivsuse juhtimissüsteem reguleerib automaatselt traktori liikumiskiirust ja mootoripöördeid vastavalt tööoludele, arvestades ka kütusesäästu parameetrit. Juhil on võimalus seadistada kaks erinevat sõidualustuskäiku erinevateks olukordadeks, näiteks põllul madalam käik ning transpordil kiirem käik. Selliselt kahe nupulülitusega traktorile märku andes millise kiirusega masin kohalt peaks võtma saab kergemates olukordades alustada sõitu juba kiirema käiguga ning käigukast ei pea kogu käikude ahelat läbi lülitama maksimaalse liikumiskiiruse saavutamiseks. e23 käigukast saavutab traktori maksimaalse liikumiskiiruse 40km/h juba mootoripööretel 1410p/min ning 50km/h mootoripööretel 1670p/min.


Commandview III

Traktorikabiini sisenedes märkad kõigepealt ruumikust ning esmaklassilist sisustuse ja viimistluse kvaliteeti. Tänu lamineeritud klaasile ja eesmisele heliisolatsioonile pääseb müra vähem kabiini. Erakordselt vaikne (69 dB (A)) keskkond muudab tööpäeva palju meeldivamaks. Ka nähtavus on parem kui kunagi varem, eriti kui pöörata istet 40 kraadi, võimaldades haakeseadet peaaegu takistamatult jälgida. Kõik traktori põhifunktsioonid, nagu käsigaas, ülekande kiirus ja suund, hüdroväljavõtted ja jõuvõtuvõll, on sinu käeulatuses.


Lõõgastavam päev - kohanduv hüdrauliline kabiinivedrustus (HCS Plus) kohandub muutuvate pinnasetingimustega ning ei vaja ümberprogrammeerimist maantee- või põllurakenduste jaoks. Mugavust lisavad kohandatav ComfortCommand õhkvedrustusega pööratav juhiiste, nimmepiirkonna tugi, piki- ja külgsuunaline vedrustus ning CommandArm käetugi. Kohanduv hüdropneumaatiline vedrustus (HCS Plus) kohandub muutuvate pinnaseoludega automaatselt.


CommandCenter ekraan

Juhtimine on sama intuitiivne kui nutitelefoni puhul.
John Deere 8400R - keerulise põllumajandustehnika juhtimine on imelihtne.
Kõik on käeulatuses CommandARM käetoel ja selgelt nähtav neljanda põlvkonna CommandCenter ekraanil. CommandCenter toimib samamoodi kui puuteekraaniga tahvelarvuti: valikute tegemist lihtsustavad menüüd, otseteed ja kontekstitundlik abi. Läbi CommandCenter ekraani saate seadistada kõiki traktori parameetreid, AMS-i rakendusi ning teha ka haakeriista seadistusi.


CommandCenter ekraani ja StarFire 6000 vastuvõtja abil saad juhtida peaaegu kõiki AMS-lahendusi alates roolimisabist ja dokumenteerimisest kuni täiustatud ISOBUS võimalusteni, nagu John Deere sektsioonide juhtimine ja peamised dokumenteerimisvõimalused. 4600 CommandCenter on ühendatud MyJohnDeere’i toimingukeskusega juhtmevaba andmeside Wireless Data Transfer kaudu. Seadistusfailid saab mugavalt kontorist põllule saata ning ka töötlemiskaarte ja koguandmeid põllult kontorisse. Dokumenteerimine on lihtne.


Parem haardumine

Parem haardumine tähendab suuremat ka tootlikkust. John Deere 8400R raam on konstrueeritud taluma suuri võimsusi ning koormusi. Tänu tugevale raamile, veojõudu suurendavale sõltumatule esisillavedrule ILS ning pikale teljevahele, mis tagab lisahaarduvuse ja stabiilsuse, võimaldab John Deere 8400R teha suurte koormatega rohkem, isegi rasketes tingimustes.

John Deere pakub suurt valikut rehve väga erinevate põllu- ja transportimistööde jaoks. Veojõu parema rakendumise jaoks vali grupist 49 tagarehvid läbimõõduga 2,15 m ja kuni 900 mm laiusega madalsurverehvid. Samuti saab piisava haardumise ka väiksema lisaraskusega, vähendades pinnase tallamist.

Täiuslikult tasakaalus

8R seeria traktoritel on täiuslik kaalujaotus 55:45. Vajadusel on saadaval suur valik lisaraskusi, nt 900 kg kaaluvad välimised tagarattaraskused, mis on isetsentreeruvate juhikutega hõlpsasti paigaldatavad ja eemaldatavad.

Sõltumatu esisilla vedrustus ILS 

John Deere sõltumatu vedrustus ILS tõstab tootlikkust põllul märkimisväärselt. Selle innovaatiline konstruktsioon ühendab töökindla vedrustustehnoloogia mehaanilise esisillaveo komponentidega, tänu millele suurendatakse veojõudu ratastele. 8400R mudelil on rasketeks põllutöödeks ka ideaalselt sobiv kaalujaotus 55:45.


Koos HCS+ kabiinivedrustuse või aktiivistmega tagab see erakordse sõidumugavuse. ILS esisilla  täiustatud konstruktsioon vähendab ka hooldusi –määrdevabade kardaanliigendite ja määrdeniplite arvu on vähendatud 28-lt  6 või 8-ni (olenevalt konfiguratsioonist). Lihtsalt määrige vedrustuse silindrit iga 500 töötunni järel.

Ülim hüdraulikasüsteem

8400R mudeli hüdraulikasüsteem tagab vajaliku hüdrovõimsuse just sel hetkel, kui seda vaja on. Kuni kuus tagumist ja kuni kaks eesmist hüdroväljavõtet pakuvad vajalikku võimsust kuni etalonini 321l/minutis, mis käitab kütustsäästvatel madalatel pööretel isegi kõige suuremaid haakeriistu. Igal hüdroväljavõttel on oma kontroller, mis muudab täiendavate hüdroväljavõtete järelpaigalduse lihtsamaks. Kõiki hüdraulika seadistusi saab muuta CommandCenter juhtseadiste ja ekraani kaudu. Hüdraosüsteemi on ekraanilt lihtne seadistada ja seda saab kontrollida juhtnuppude või lisavarustuses oleva joystick´ga. Maksimaalne väljavõetav õlikogus on standardvarustuses 40 l ja lisavarustuses oleva lisapaagiga kuni 90 l. Tagumise rippsüsteemi elektrohüdraulilised juhtseadised on intuitiivsed ja hõlpsasti kasutatavad, võimaldades samal ajal kõiki haakeriistade seadeid ja parameetreid täpselt määrata.

Haakekonksud

Haakelati, Piton - või kuultüüpi (K80) kinnitusega haakekonksu või automaatlukustusega.
Hüdraulilise haakekonksu valikute hulgast on lihtne leida lahendus, mis sobib igale sinu rakendusele. Saadaval on ka erinevad haakeühendused sundpööramise tarvis suurtele haagistele.


Eesmine ja tagumine rippsüsteem on haakeriista täielikuks juhtimiseks ühilduv ITEC põlluotsa automaatikaga. John Deere’i rippsüsteemide elektroonilisi andurid saadavad info silmapilkselt juhtmoodulisse, mis tagab rippsüsteemi kiire, sujuva ja täpse reageerimise.

 

Põllumajanduslikud halduslahendused

AutoTraci käed-vabad süsteem pakub lisamugavust ja vähendab samal ajal sisendkulusid, võimaldades vaevata töötada nii sirgetel kui ka kurvilistel radadel. Töötada saab vähese nähtavusega oludes, vähendades samas vahelejätmist ja ülekatteid, säästes väetist, seemet ja kütust ning ka juhi pinge on väiksem. Seda on lihtne kasutada ja selle mõju on peagi kasumireal näha. Uue, 4. põlvkonna CommandCenter ekraaniga oled valmis tegutsema. Ainus, mida vajad, on Starfi re 6000 vastuvõtja ja CommandCenter AutoTraci aktiveerimine.

GreenStar 2630 ekraan

Kui soovid osa saada AMS-tehnoloogia kõikidest eelistest, sh täpsem roolimisabi ja masina juhtimine, nagu iTEC Pro või haakeriistade juhtimine, täpsem dokumenteerimine või automatiseerimisvõimalused, võid praktikas kontrollitud GreenStar 2630 ekraanile kindel olla. GreenStar 2630 toetab (nagu ka 4600 CommandCenter ekraan) kõiki JDLink Connecti telemaatikafunktsioone, nagu kaugjuurdepääs ja juhtmevaba andmeside, võimaldades juhile kaugtuge ja automaatset andmevahetust MyJohnDeere’i toimingukeskusega.

StarFire’ vastuvõtja

Koos integreeritud maastiku kompensatsioonimooduliga Terrain Compensation Module (TCM) töötab StarFire 6000 vastuvõtja sujuvalt kõigi John Deere’i roolimisabi süsteemiga.
Saab valida kolme täpsusastme vahel:

  • SF1: töökäikudevaheline täpsus ± 15 cm, kasutusvalmis ilma litsentsitasude või tellimuseta
  • SF3: töökäikudevaheline täpsus ± 3 cm, paindlik tellimusperiood
  • RTK: maksimaalne täpsus ± 2,5 cm

iTEC Pro

Intelligentne põlluotsa automaatika (iTEC Pro) integreerib AutoTrac automaatse roolimise ja tööseadmete haldamise süsteemid, et juhtida traktori kiirust, eesmiste ja tagumiste haakeriistade tõstmist ja diferentsiaaliluku rakendamist. See võimaldab käed-vabad pööramist põlluotstes ja vähendab pinnase tallamist. See tähendab täiuslikke põlluotsi ning ühtlast taimekasvu ja -tervist.

John Deere sektsioonide juhtimine

Täpse tootlikkuse kasu: John Deere’i sektsioonide juhtimine viib vahelejätmise ja ülekatted miinimumi otse käigu pealt. Selle tulemusel saab teha tööd kiiremini ja paremini, säästes raha nii väetiselt, kemikaalidelt kui ka seemnetelt. See standardne ISOBUS lahendus on saadaval nii pritsidele, külvikutele ja istutusmasinatele kui ka laoturitele.

Sinu tee parima äriotsuseni

Tänapäevane talupidamine pole vaid väikese äri juhtimine – see on suure ja keerulise ettevõtte juhtimine. Seetõttu sõltubki ettevõtte üldine areng sellest, kui hästi oled kursis käimasolevate töödega. Meie veebiportaali myjohndeere.com toimingukeskus teeb asjad lihtsaks. See loob ühenduse masinate, juhtide ja põldudega ühest kesksest asukohast. Peale selle võimaldab see sujuvat infovahetust john deere esindaja, agronoomi, alltöövõtja või muude usaldusväärsete partneritega. myjohndeere on ka tee meie telemaatikalahendusse jdlink. Kasutades 8R seeria traktoritesse sisseehitatud modulaarset telemaatikaühendust, võtab jdlink masina jälgimise ja jõudluse optimeerimise enda peale.

Toimingukeskus

Toimingukeskusse sisse logides saad kiire ülevaate oma ettevõttest, põldude ja seadmete jaotusest ning jälgida oma masinate ja tööde kulgu põldudel ühes kaardivaates. Juhtmevaba andmeside Wireless Data Transfer abil saab infot masinate ja toimingukeskuse vahel mõlemas suunas edastada. Saad anda partneritele loa valitud teabele juurdepääsuks, näiteks jagada alltöövõtjaga infot teatud põldude piiride kohta.

Tööde haldamine on lihtne

Rakendusega MyJobsManager saad oma juhtidele anda selgelt määratletud ülesandeid (sh põllupiirid, seadmed, tooted jne) vaid paari hiireklõpsuga. Seejärel saavad juhid töökorraldusi reaalajas vaadata ja need vastavalt sooritada oma mobiilsideseadme rakendusega MyJobs. Tööde muudatusi saab veebi kaudu kiiresti sisse viia. Kui töö on tehtud, on aruanne toimingukeskuses ja rakenduses MyJobsManager kohe saadaval. See säästab sind rohketest telefonikõnedest
ja välistab teabe kadumamineku.
 

JD Link

JDLink telemaatika pakub väärtust kahel tasandil. JDLink Access näitab alati, kus masinad on, mida nad teevad ja kuidas töötavad. Kaugdiagnostika võimaluste abil saab John Deere’i esindaja sinu loal teha masinale kaugjuurdepääsu teel seisundikontrolli ja ennetavat hooldust, tagades sedasi pikema kasuliku tööaja. JDLink Connect sisaldab juhi kaugtoe jaoks täiendavalt kaugjuurdepääsu Remote Display Access ning masina ja kontori vaheliseks sujuvaks
andmeedastuseks jutmevaba andmesidet Wireless Data Transfer.

 

Vaata 8400R reklaamvideot: