5R (90-125hj)

Kompaktne suudab rohkem

Uus 5R seeria on klass omaette - kuhjaga omadusi, mis pakuvad mitmekülgsust, mugavust ja võimsust.

5R on revolutsioon kompakttraktorite maailmas

Uue 5R seeria projekteerimisel on traktorile lisatud tipptasemel funktsioone, mis on seni olnud saadaval ainult suurematel John Deere R seeria mudelitel. Kõigi nende funktsioonidega on loodud äärmiselt paindlik ja mitmekülgne traktor mille võimsusest jätkub kõigeks, sealhulgas Teie ettevõtte tootlikkuse suurendamiseks ja uute võimaluste loomiseks.

Kompaktne, kuid vastupidav

Traktoritel on vastupidav raam, lühike teljevahe (2250 mm), üldine traktori pikkus ja väikseim pöörlemisraadius (ainult 3,75 m) tagavad masina suurepärase manööverdusvõime omas  klassis, säilitades samal ajal vastupidavuse, väikese kaalu ja suure tõstevõime. 5R keskmine tarnekaal on 4300 kg ning lubatud täismass 8600 kg, mis on kaks korda suurem traktori enda kaalust.

Mootor

AINULT DIISEL! 4,5-liitrine John Deere PowerTechPWX mootor vastab III B etapi heitkoguste nõuetele ja ei kasuta täiendavaid vedelikke. Nende mootorite võimsus varieerub sõltuvalt mudelist 90 kuni 125hj. Mootori võimsuse haldamise süsteem (TPM) pakub transporditöödel kuni 10hj lisavõimsust.

Mudelid

Nimivõimsus  97/68EC

Võimsus TPM režiimil  97/68EC

Mootor

5090R

90hj

100hj

PowerTech™ 4-sil. - 4,5 liitrit

5100R

100hj

110hj

PowerTech™ 4-sil. - 4,5 liitrit

5115R

115hj

125hj

PowerTech™ 4-sil. - 4,5 liitrit

5125R

125hj

135hj

PowerTech™ 4-sil. - 4,5 liitrit

 

Jõuülekanded

5R traktorile on saadaval kolm erinevat käigukasti versiooni. Kõik versioonid on uuema põlvkonna CommandQuad käigukastid, kus käiguvahetus toimub sõrmlülitusena või automaatselt. Samuti on kõikide 5R mudelite baasvarustuses juba automaatsidur AutoClutch, mis võimaldab traktori peatamist ja paigaltvõtmist ainult piduripedaali kasutades.

• CommandQuad manuaal ülekanne - 4 PowerShift käiku 4-jas käigugrupis (kokku 16/16), käigud ja käigugrupid on käsitsi lülitatavad.

• CommandQuad ülekanne – Automaatse käiguvahetuse ja spetsiifilisemate funktsioonidega ülekanne.

• Command8 ülekanne - 8 PowerShift käiku 4-as käigugrupis (kokku 32/16), automaatse käiguvahetuse ja ECO funktsioonidega.

Hüdraulika

5R traktorid võivad olla varustatud nii mehhaaniliste kui ka elektriliste hüdroväljavõtetega. Tagumisi hüdroväljavõtteid saab valida maksimaalselt kuni 4 paari ja keskmisi hüdroväljavõtteid kuni 3 paari.
Rõhu ja vooluhulga kompensaatoriga hüdrosüsteemi hüdropumba tootlikkus on 117 l / min – ideaalne masin tööks esilaaduriga.

Ideaalne tööks esilaaduriga

Tugev konstruktsioon, parendatud sõidusuunaline nähtavus, sidurivaba peatumine (AutoClutch), esilaaduri juhthoovale integreeritud reevers – ja käigulülitid, 117 l / min. hüdrosüsteem ning John Deere loodud Click & Go spetsiaalne traktori ja esilaaduri vaheline kiirühendussüsteem tagab meeldiva ja mugava töö esilaaduriga.

Mugavus

5R seeria traktoritel on saadaval ilma vedrustuseta kui ka sõltumatu vedrustusega esisild. Sõltumatu esisillavedrustus kohandub sujuvalt muutuva maastiku ning tehtava töö järgi, tagades tõeliselt silmapaistva jõudluse ja haarde. Koostöös kabiinivedrustuse ning Premium õhkvedrustusel juhiistmega kabiinis on mugav ja pehme sõiduelamus kindlustatud. Täpsema töö või haakimise jaoks on võimalik kabiinist, läbi esisilla vedrustuse silindrite töökäigu, ka traktori esiosa kõrgust muuta.

Parendatud sõidusuunaline nähtavus ja käepärasus

Uue 5R seeria väljatöötamisel on pööratud erilist tähelepanu sõidusuunalise nähtavuse parendamisele saavutamaks parima kombinatsiooni töödel esilaaduriga. Selle tulemusel alandati traktori mootorikatet, paigaldati uus ühes tükis panoraam-tuuleklaas ja panoraamkatus. Kõigi nende parandustega on saavutatud 105-kraadine sõidusuunaline nähtavus.

Uus CommandArm'i konsooliga täiustatud kasutajaliides, mis on kavandatud selleks, et lihtsate sõrmeliigutuste abil saaks juhtida ja jälgida kõiki traktori funktsioone. Koos A-postil asuva primaarse ekraaniga PDU+ on CommandARM konsool Teie 5R seeria traktori jaoks täiesti intuitiivne kasutajaliides. Kõikide käigukasti funktsioonide ja hüdroväljavõtete juhtimine toimub värvikoodidega tähistatud väikeste sõrmlülitite abil. Mootoripöörete täpne seadistamine käsigaasi abil ja tagumise rippsüsteemi juhtimine. Kõik teie mugavuse huvides. Olete ise oma päeva peremees.