6MC/RC (95-117hj) uus mudel

Kiirel tutvumisel 6MC ja 6RC traktorite omaduste ja tugevate külgedega võib jääda mulje, et nad on number suuremad kui tegelikult. Kuid nende kompaktsus ja lühike teljevahe tähendab, et need traktorid on tõhusad isegi kitsastes kohtades ja keerulisel maastikul. Nagu ka suuremad John Deere’i traktorid, on nad ehitatud täisraamile. See tagab konstruktsiooni suurima tugevuse, vähendab vibratsioone ja hoiab traktori kaalu madala. Pealegi on see ideaalne esilaaduri kasutamiseks. Integreeritud eesmine rippsüsteem ja jõuvõtuvõll on lisavarustusena saadaval kõigile mudelitele.
John Deere 6MC ja 6RC seeria traktorid on kompaktsemad ja parema manööverdamisvõimega ning oma omadustelt ja suutllikkuselt võrreldavad suuremate traktoritega.

 

Muljetavaldav jõudlus

4,5-liitrised 4-silindrilised PowerTech PWX kõrgsurve ühisanumsissepritsega mootorid tagavad kõikideks töödeks vajaliku võimsuse. Nendes mootorites on ühendatud möödavooluklapiga turbolaaduri töökindel lihtsus ja heitgaaside täiustatud kontrolltehnoloogia ning nad on vastavuses Stage 3B saastenormidega. Nagu kõik John Deere’i jõuallikad, on need mootorid äärmiselt jõulised ja töökindlad.

6MC seeria varustatus

6MC traktorid on väga võimekad ja mitmekülgsed masinad. Valikus on nii taga- kui nelikvedu ning ükskõik milline kolmest võimalikust PWX mootorist. PowrQuad Plus käigukast võimaldab sujuvat, kiiret ja mugavat käiguvahetust ning on äärmiselt lihtne kasutada. Saad nautida suurepärast vaadet, isegi kui esilaadur on külge ühendatud ja kui mõne ehitise sissepääs seab kõrgusele piiranguid, siis on madala kabiiniga mudel just sinu jaoks. 6MC traktoritel on GreenStar valmidus koos ISOBUS võimalustega, mis suurendab tootlikkust. Rõhu kompenseerimisega (PC) hüdraulika on standardvarustuses, lisavarustuses on hüdropump tootlikkusega kuni 80 l/min.

6RC seeria -esmaklassiline traktor olukordades, kus võimekus on esmajärguline

Suurema jõudluse ja tõstevõime saavutamiseks nii teedel kui põllul vali esmaklassiline 6RC seeria. Nendel traktoritel on kõik 6MC traktorite omadused, kuid neid on võimalik varustada võimsamate ja keerulisemate süsteemide ja seadmetega. Kõigil 6RC traktoritel on nelikvedu ja neid on automaatseks sidurivabaks käiguvahetuseks võimalik varustada AutoQuad Plus või AutoQuad Plus ECO käigukastidega. Lisavarustusse kuuluv esisilla kolmepunkti vedrustus (TLS) muudab töö mugavamaks ja produktiivsemaks. Tööviljakust aitab tõsta ITEC Basic põlluotsa automaatika ja vajadusel saad juurde lisavõimsust IPM intelligentse mootorijuhtimisega. Lisaks sellele kuulub 6RC traktorite standardvarustusesse rõhu ja voolu kompenseerimisega (PFC) hüdraulika, mis tagab tootlikkuse kuni 114 l/min.

Võimekas käigukast

PowrQuad Plus (6MC ja 6RC) on käigukast, mis pakub kiiret käiguvahetust ja käikude sobitamist käigugruppe vahetades. Ühe kangiga käiguvahetus sidurinupu ja käiguvahetuse nuppudega käigukangil muudab töö väga lihtsaks. SoftShifti tehnoloogia tagab sujuva käiguvahetuse isegi koormuse all. 
AutoQuad Plus ja AutoQuad Plus EcoShift (6RC) käigukastides on ühendatud kõik PowrQuad Plus käigukasti eelised sujuva automaatse käiguvahetuse lisamugavusega. EcoShift võimaldab kasutada transpordikiirusel madalamaid pöördeid, langetades nii kütusekulu ja mürataset.

Kolmepunkti vedrustus (TLS)

Esisilla vedrustus tõstab nii juhi mugavust kui ka garanteerib optimaalse haarduvuse ja tootlikkuse põllutöödel, tagades kuni 7% suurema veojõu. TLS tuleb sujuvalt toime igasuguste teljekoormustega tänu muljetavaldavalt kohanemisvõimelisusele. Automaatne nivooregulaator, automaatne vedrustuse jäikuse ja käigu reguleerimine, pikk horisontaalne liigend, mis tagab optimaalse veojõu ja rippsüsteemi anduritega sünkroniseerimine vähendavad traktori hüplemist raskete veotingimuste korral.

Arukad lahendused

6MC ja 6RC traktorid on varustatud premium klassi kabiiniga, mis on suurepärase nähtavuse ja mugavusega. Uue kujundusega armatuurlaud on loogilise ülesehitusega ja kuvab informatsiooni täiustatud selgusega. Avar ja üleni klaasist kabiin tagab piiramatu vaate igas suunas. Kõik lülitid ja juhtnupud on funktsiooni järgi ergonoomiliselt rühmitatud ja satuvad hästi käe alla, mistõttu on töö väga loomulik ja mitte miski ei sega juhti käimasoleva töö tegemisel.

John Deere’i juhtimissüsteemid aitavad töötada suurema kiiruse ja täpsusega, mis seeläbi vähendab juhi väsimust ja suurendab tootlikkust. Kabiin, mis on varustatud GreenStar juhtmestikuga ja ISOBUS haakeseadmete ühenduspesaga, on erinevate lisaseadmete lihtsa kasutamise aluseks. See võimaldab kõikide ISOBUS sertifikaadiga haakeseadmete kasutamist John Deere’i GreenStar 1800 või 2630 ekraaniga. StarFire 3000 vastuvõtja on piisavalt tundlik, et tuvastada satelliite, mis on kõigest 5° horisondist kõrgemal, seega ei ole raskete tingimustega piirkondades (näiteks metsade ümbruses) töötamine teile kunagi takistuseks.