5M (75-115 hj)

Kompaktsete traktorite uus tase – 5M

5M seeria uued traktorid on võimekamad kui kunagi varem. Pakkudes võimsamaid mootoreid vahemikus 75-115hj vastavad need veelgi paremini sinu vajadustele. 5M traktorid on loodud pakkuma paremat suutlikkust ja suuremat võimekust erinevate haakeriistadega töötamisel kui eales varem. Lisaks standardmudelitele on valikus ka madalama katusega erimudel ja keerulistes oludes töötamiseks mõeldud kitsam versioon.

 

Kontrollitud kliimaga kabiin pakub sujuvaimat ja vaikseimat keskkonda

5M juht hindab kindlasti senisest vaiksemat ja vibratsioonivabamat keskkonda. Võimsam konditsioneer ja soojendus lubab seada kabiini sisekliimat täpselt vastavalt oma soovidele. Kabiini küljeaknad on avatavad, pakkumaks head ventileeritavust ja küljeuksed avanevad laialt, võimaldades lihtsat ja mugavat sisenemist ja väljumist. Reguleeritava pikkuse ja kaldenurgaga roolisammas võimaldab leida mugava juhtimisasendi igat kasvu juhile. Mugav ja valikuliselt õhkvedrustusega iste on sobiv juhile kaaluvahemikus 45-120 kilogrammini.

PowerTech mootorid tagavad suurepärase suutlikkuse

Usaldusväärne suutlikkus on tagatud John Deere uute PowerTech mootoritega. Turbo ja vahejahutiga 2,9-liitrine 3-silindriline või 4,5-liitrine 4-silindriline ühisanumpritsega mootorid kasutavad vaid diislikütust ja tagavad suurepärased mootorikarakteristikud koos madalate kasutuskuludega. Tahkete osakeste filter koos diisli oksüdatsioonikatalüsaatoriga tagab Stage IIIB saastenormidele vastavad heitgaasid.

Sobiv käigukast kõikideks töödeks

Valikus olevad kolm erinevat käigukasti võimaldavad igal juhil leida just tema vajadusteks sobiva.

16/16 SyncroReverser on sobiv põllutöödeks ja lihtsamteks laaduritöödeks,
16/16 PowrReverser koos elektrohüdraulilise reeversiga pakub mugavamat traktori käsitsemist,
32/16 PowrReverser pakub rohkem käike eriti rasketeks töödeks.
PowrReverser käigukastid on saadaval ka koos aeglustiga eriti aeglaste tööde tarbeks, samuti on käigugrupid sünkroniseeritud, võimaldamaks gruppide vahetamist ka liikumise pealt.

Võimas hüdraulika teeb elu lihtsaks

Avatud keskmega hüdraulikasüsteem pakub suurepärast võimekust, saamaks hakkama iga ettetuleva olukorraga. Tandempump tagab, et alati on saadaval piisav õlivool roolivõimendi tarbeks. Suur tootlikkus võimaldab muretult hakkama saada iga tööga.
5M traktor on varustatud kuni kolme tagumise hüdroväljavõttega, millel saab seadistada õlikogust, samuti rakendada  erinevaid režiime hüdromootorite ja ujuvasendi kasutamiseks.

Tagarippsüsteem ja haakekonksud igaks vajaduseks

Tagarippsüsteemi saab valida nii mehaanilise kui elektrohüdraulilise juhtimisega. Viimasel juhul on võimalik juhtida rippsüsteemi ka tagaporitiibadele paigutatud nuppude abil haakeriista mugavaks ja lihtsaks haakimiseks. Erinevad aisastabilisaatorid tagavad haakeriista täpse seadistamise. Loomulikult on valikus ka eesmine rippsüsteem koos jõuvõtuvõlliga.

Haagiste vedamiseks on valikus palju võimalusi. 10-positsiooniliselt reguleeritava kõrgusega redelkonks koos manuaalse või automaatlukustusega 30mm haakekonksuga võimaldab haakida nii jõuvõtuvõlli alt kui pealt. Hüdrauliline pick-up haakekonks koos haakelatiga teeb haagiste külgehaakimise eriti lihtsaks ja mugavaks. Elektrohüdraulilise juhtimisega jõuvõtuvõllil on kolm kiirust, 540/540E/1000 p/min, samuti on saadaval sünkroniseeritud maakiirusega jõuvõtuvõll vedavate ratastega kärude tarbeks.