5E (58-75hj)

seeria 3- ja 4-silindrilised traktorid

John Deere’i uue 5E seeria traktoritel on ruumikas ja mugav juhikabiin, suurepärane mootor, käigukast ning hüdraulikasüsteem. Traktor on täielikult varustatud igapäevaseks kasutamiseks talumajapidamises ja põllul.

 

Võimas ja tõhus mootor

Kõikidel 5E Seeria traktoritel on uus 3 silindriline, 2.9 L PowerTech M laadeõhu ja kütuse jahutiga mootor. Integreeritud turbolaadur suurendab mootori võimsust, tõstes sissetuleva õhu hulka ja tõhusust, vastates Etapi 3A emissioonide nõuetele.

Käigukast vastab erinevatele standarditele

5E Seerial on usaldusväärne käigukast 9 esipidi ja 3 tagurpidi käiguga, mis sobib nii mehaanilise neljarattaveo kui kaherattaveo kiirustega. Kõik käigud on sünkroniseeritud ning vahetus on optimeeritav topelt kuivsiduriga. Pidurdust teostavad isereguleeruvad ja –võrdsustuvad, hüdrauliliselt lülituvad õlivannis ketaspidurid.

Tugev ja täpne hüdraulika

Kõikidel 5E mudelitel on tandem hüdraulika pump, mis toodab 71 l/min teie hüdrauliliselt töötavate haakeseadmete kasutamiseks. Juhthoovaga juhitavad hüdroväljavõtted ja reguleeritav allalaskmise kõrgus võimaldab haakeseadet täpselt juhtida. Ja mis veel parem, 5E mudelid sobivad John Deere esilaaduritega. Koos manööverdusvõimega on teil 5E näol parim esilaaduri lahendus.

Traktori usaldusväärsus, muljetavaldav jõudlus ja madalad ülalpidamiskulud ja ligitõmbav hind muudavad John Deere 5E seeria traktorid ahvatlevaks valikuks väiketalunikele ning farmidele, munitsipaalettevõtetele ja aianditele.

Mugav juhikabiin

Tänu 320° nähtavusele ja külluslikule klaasipinnale on eesmised ja tagumised haakeriistad täielikult nähtaval. Hüdraulilised juhtimisseadmed on istme kõrval oleval konsoolil paigutatud ergonoomiliselt ja intuitiivselt, mis teeb nende kasutamise lihtsaks. Lisavarustusse kuuluv konditsioneer hoiab kabiini mugavalt jaheda välistemperatuurist sõltumata. Standardvalikusse (ilma konditsioneerita) kuulub avatav eesmine tuuleklaas.

Väike raam, suur süda

2,9-liitrise töömahuga 3-silindriline PowerTechiM mootor koos turbolaadimise ja vahejahutiga pakub suurt jõudlust ning optimaalset kütusekulu.
4,5-liitrine 4-silindriline 62,5 kW (85 hj) või 70 kW (95 hj) ühisanumsissepritsega mootor pakub usaldusväärset võimsust ja erakordset tootlikkust.
5E traktorite ühes tükis kallutatav mootorikate avaneb ruumikalt ,pakkudes lihtsat ligipääsu hooldamist vajavatele punktidele. 80- või 114-liitrist kütusepaaki (avatud kabiiniga traktoritel 68-liitrine) saab tankida maapinnalt ohutult ja mugavalt.