W-seeria väikekombainid

Nüüdisaegne tehnoloogia ja mugavus kompaktsel kujul

Väiksemas põllumajandusettevõttes on otsustamisvabadus ülioluline. See tähendab, et te saate võtta vastu otsuseid, mis on kasulikud teie tööle ja tootlikkusele. Teie otsustate, millal, kuidas ja kellega töötate ning selle vabaduse alalhoidmiseks on teil vaja oma masinat. Uusi W330 ja W440 seeria kombaine iseloomustab silmatorkavalt moodne disain. Samas võimaldavad need masinad suurt tootlikkust tänu võimsale peksu- ja separeerimissüsteemile.

 

John Deere’i kompaktse kombaini (mudel W330 või W440) omanikuna on teil see vabadus ka koristushooajal. Enam ei pea te oma töögraafikut või saagi kvaliteeti ohtu seadma, kui ilmaolude halvenemisel pole lepingulist töövõtjat saada. Saagikoristusega saate alustada kohe, kui saak on valminud.
Need vastupidavad John Deere’i kompaktsed kombainid on projekteeritud ja valmistatud nii, et teravilja kvaliteet oleks alati parim ning terapunker oleks ideaalselt puhas isegi märgades oludes.

Kombainide ülesehitus on lihtne, mis muudab nad tõeliselt kasutajasõbralikuks. Väikekombaini on lihtne hooldada ja korras hoida. Lisaks on kombainidel tänapäevane mugav kabiin ja värviline puuteekraan.

Suurepärane koht töötamiseks

John Deere'i lihtne ja selge  lähenemine W330 ja W440 kombainide juures väljendub ka ergonoomilises ja ruumikas kabiinis. Mõlemad, nii operaator kui instruktor saavad end tunda mugavalt ja siiski on veel ruumi külmiku ja tööriistakasti jaoks. Suurepärast nähtavust täiendab veel mugav käekonsool, mille nupufunktsioonid on selgesti arusaadavad ja paigutatud gruppidesse. Puutetundlik värviekraan on sobivalt paigutatud paremasse kabiini nurgaposti, mis annab hea ülevaate kogu tööst.

Suurepärane heliisolatsioon piirab ära müra taseme kabiinis kuni 76. detsibellini. Välispeeglid on kolmes suunas elektriliselt liigutatavad ja roolisammas on reguleeritav nii, et igat kasvu operaator end kombaini roolis mugavalt tunneks.
Juhi tööasendi mugavus on kindlustatud Grammeri vedrustatud istme poolt. Väikekombaini standardvarustusse kuulub veel soojendus ja konditsioneer.

Sujuv ja lihtne söötesüsteem

W330 ja W440 kombainid on saadaval laia heedrivalikuga, et vastata kõikidele nõudmistele. Kõik heedrid on ühendatavad hõlpsasti tänu uuele kiirliitmikule, mis aitab säästa aega heedri ühendamisel. W330 kombainidele on saadaval 300R seeria heedrid, mis on konstrueeritud võttes arvesse vastava kombaini massi ja mõõtmeid. Antud heedreid on võimalik tellida ka automaatse kõrguse kopeerimisega vertikaalselt.

W440 kombainid on varustatud end hästi tõestanud 600R või 600PF heedritega, mis on tuntud oma tugevuse ja lihtsuse poolest. Suur 660mm kaksiktigu tagab ühtlase vilja söötmise kombaini. Roostevabast terasest põhjaplaadid aitavad materjalil liikuda sujuvalt ilma, et materjali voos tekiks ebaühtlusi. Lisaks on võimalik kombain varustada ka Premium Flow heedriga, mis tagab ühtlase vilja söötmise tänu lintkonveierile, mis asetseb kaksikteo ees. Selle heedriga möödub lamandunud vilja koristus stressivabalt.

Peksusüsteem

W330 ja W440 PTC kombainid on varustatud eelpeksusüsteemiga. See suurendab kombaini jõudlust kuni 20% olles samal ajal õrn teravilja ja põhu suhtes, et säilitada maksimaalne vilja ja põhu kvaliteet. Eelpeksutrummel annab suuri eeliseid, seda eriti rasketes tingimustes ja suurte saakide korral. Kaldtransportööri ja peksukorvi vaheline nurk kiirendab viljavoogu ja muudab selle ühtlaseks parandades sellega väljapeksu ning separeerimise võimekust. Suur 500mm ja 8 labaga peksutrummel tagab efektiivse väljapeksu ja terade õrna töötluse. Eelpeksutrumli ja peksutrumli põhju saab teineteisest sõltumatult reguleerida elektrooniliselt vastavalt tingimuste muutumisele. Tagumine biiter aitab vabastada välja pekstud põhu seest terasid, et separeerimine oleks kergem. Separeeritud materjal tagastatakse puhastussüsteemile ainulaadsete roostevabast materjalist põhupuisturi põhjade abil, mida on kombainist lihtne eemaldada, et kombaini hooldamine ja puhastamine oleks võimalikult lihtne.

Puhastussüsteem

W330 ja W440 kombainid on varustatud aktiivse järelpeksu tagastussüsteemiga mida kasutatakse suurte tippklassi kombainidel.Puhastussüsteemi suur pindala ja ventilaatori eriline reguleerimise võimalus võimaldab toota seemne kvaliteediga vilja väikese kadudega.

Esmaklassiline kabiin 

Uus 3,3 kuupmeetrise mahuga kabiin on selle klassi kombainide etalon. Kabiin on nüüdsest ruumikam ja moodsam võimaldades veeta pikki tööpäevi ilma, et peaks tundma väsimust. See on varustatud konditsioneeri ja külmikuga. Samuti on kombain saanud omale uue juhtkangi ja suurema juhtmonitori, et masinaga opereerimine põllul oleks mugavam ja lihtsamini arusaadav.

W-seeria väikekombainide mudelivalikus on kaks mudelit:

  • W330/PTC - 213hj - terapunkri maht 5200 liitrit - 5 klahvpuisturit
  • W440/PTC - 300hj - terapunkri maht 6500/ 7600 liitrit - 6 klahvpuisturit

 

Heedrid W330:                     Heedrid W440:                                                  

314R-seeria 4,20 m              616R-seeria 4,90 m 

315R-seeria 4,50 m              618R-seeria 5,50 m

316R-seeria 4,80 m              620R-seeria 6,10 m

317R-seeria 5,10 m              622R-seeria 6,70 m

                                                     618PF-seeria 5,50 m  

 


Küsi pakkumist või helista müügimehele


 

Generic placeholder image

Kristjan Kokk

Müügiesindaja Jõgeva- ja Viljandimaa
Tartu esindus

+372 5359 5063
E-post

Generic placeholder image

Kristjan Reinhold

Müügiesindaja Põlva-, Valga- ja Võrumaa
Tartu esindus

+372 5308 1810
E-post

Generic placeholder image

Priit Valts

Müügiesindaja
Lääne-Virumaa, Järvamaa

+372 5910 8444
E-post

Generic placeholder image

Marek Peensalu

Kombainide, hekseldite ja ruloonpresside tootejuht
Jüri esindus

+372 5307 7684
E-post

Generic placeholder image

Tiit Aasna

Müügiesindaja Ida-Virumaa ja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Generic placeholder image

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa

+372 5865 0051
E-post

Generic placeholder image

Rein Paloson

Müügiesindaja
Harju- ja Raplamaa

+372 520 2339
E-post