Elementkuivatid

Punkriga elementkuivatid – lahendus professionaalidele

Ehkki aasta kõige tähtsam töö võtab üsna vähe aega, võib see tegijast viimsegi jõu võtta. Aga see ei pea sugugi nii olema: kui jagate oma koormat usaldusväärse abilisega, kes kunagi alla ei anna, siis saavutate rohkem – nii omal põllul kui ka mujal. Antti punkriga elementkuivati peab oma lubadusi. Selle abil saab vilja laitmatult, kiiresti ja paindlikult kuivaks, ilma et kvaliteet kannataks.

Anttil on püsivust teie eest ärkvel olla. 
Antti punkriga elementkuivati tarnekomplekti kuuluvad kõik olulised ja kasutusvalmis kuivati osad, mida te töö tegemiseks vajate. Lisaks kuivatiseadmetele, katlale ja punkritele kuuluvad komplekti ka hoone kandepostid, seinaelemendid ja, näiteks, redelid ja hooldeplatvormid. 
Antti juhtimis- ja seireautomaatika tõestab, kuivõrd tähtsaks firma innovatsiooni peab. Pakutavad seadmed ulatuvad Optima juhtimiskeskusest kuni tipptehnoloogilise Agrosec Vision süsteemini, mis suudab juhtida kuivati tööd sedavõrd, et isegi viljapartiide vahetus saab toimuda ilma inimese järelevalveta. Antti teeb teie töö ära usaldusväärselt, ööpäev läbi, nii et teie võite muretult magada.