prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.


 

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Janno Kelt / tel 5199 5582 / janno.kelt@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 /  rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa ja Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Hooajajärgne murutehnika hooldus

11. oktoober 2019

Too oma murutraktor meie hoolduskeskusesse hooajajärgsele ülevaatusele ja hooldusele.

Vaata

Generic placeholder image

Viking pinnasesõel

10. oktoober 2019

Viking pinnasesõel on number 1 Skandinaavias!

Vaata

Generic placeholder image

Fliegl universaalhaagise varajase tellija pakkumine

3. oktoober 2019

Telli uus Fliegl universaalhaagis 2019. aasta sügisel ja võidad hinnas!

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i varajase tellija pakkumine

1. oktoober 2019

Telli järelveetav taimekaitseprits varakult ja võida hinnas!

Vaata

Generic placeholder image

Osaleme EPA2019 aastanäitusel

1. oktoober 2019

Eesti Põllumajanduse Aastanäitus toimub Tartus 31.10 ja 1.11.2019

Vaata

Generic placeholder image

Telli Samson lägatehnika sügisel

1. oktoober 2019

Sügisel tellitud masina tarne on 2020. aasta kevadel.

Vaata

Generic placeholder image

Väiketraktori 1026R esilaadur poole hinnaga

24. september 2019

Pakkumine kiiretele - esilaadur koos väiketraktori ostuga ainult poole hinnaga!

Vaata

Generic placeholder image

Mootoriõli Plus-50 II 5W-40

23. september 2019

Vaheta oma põllutehnika mootoriõli sügishoolduse käigus Plus-50 II 5W-40 vastu välja!

Vaata

prev next