prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.


 

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Janno Kelt / tel 5199 5582 / janno.kelt@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 /  rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa ja Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Pressiteade 14.01.2020

14. jaanuar 2020

John Deere'i ametliku Eesti esindaja Baltic Agro Machinery OÜ varade müük Wihuri OÜ'le.

Vaata

Generic placeholder image

Varuosade hinnad all!

6. jaanuar 2020

Jaanuaris ja veebruaris on varuosade hindadele soodustused

Vaata

Generic placeholder image

John Deere akud 20% soodsamalt!

2. jaanuar 2020

Ära riski koopiatega - osta uus aku oma masinale juba täna!

Vaata

Generic placeholder image

John Deere on traktorituru liider Eestis!

30. detsember 2019

2019. aasta ostetuim traktorimudel oli John Deere 6215R

Vaata

Generic placeholder image

Kütusegarantii programm

20. detsember 2019

Liitu John Deere'i kütusegarantii programmiga ja optimeeri oma traktori kütusekulu!

Vaata

Generic placeholder image

Autotrac Universal 300 komplekt

20. detsember 2019

Osta AutoTrac Universal 300 komplekt nüüd ja saa osa meie eripakkumisest!

Vaata

Generic placeholder image

Jõulud on heategude aeg

18. detsember 2019

Toetame heategevusfondi Minu Unistuste Päev

Vaata

Generic placeholder image

Taimekaitsepritsi M740i varajase tellija pakkumine

16. detsember 2019

Telli järelveetav taimekaitseprits varakult ja võida hinnas!

Vaata

prev next