prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.
 

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Janno Kelt / tel 5199 5582 / janno.kelt@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa/ tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

GPS seadmete vargused üle Eesti!

16. august 2019

Kaitse oma masina antenni ja ekraani!

Vaata

Generic placeholder image

Kaitse antenni PIN-koodiga

12. august 2019

Lisa hinnalisele vastuvõtjale turvalisust elektroonilise lukustuse abil

Vaata

Generic placeholder image

StarFire iTC antenni vahetus soodsalt!

5. august 2019

Vaheta soodsalt oma StarFire iTC antenn uue StarFire 6000 antenni vastu.

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling ALLROUNDER – universaalne kultivaator

2. august 2019

Osta kvaliteetne kultivaator juba täna!

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling REBELL Profiline - tõeline raskerandaal

31. juuli 2019

Ole hooajaks valmis - osta randaal juba täna!

Vaata

Generic placeholder image

Suvekampaania Bomford ja Conor toodetele

26. juuli 2019

Küsi pakkumist BOMFORD TURNER poomniidukitele ja CONOR 9700 pallikiletajale.

Vaata

Generic placeholder image

Pakkumine Fliegl palliveohaagisele

25. juuli 2019

Osta hea hinnaga Fliegl palliveohaagis!

Vaata

Generic placeholder image

Köckerling QUADRO – 4-realine tüükultivaator

24. juuli 2019

Telli uus tüükultivaator sügishooajaks varakult!

Vaata

prev next