prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.


 

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Janno Kelt / tel 5199 5582 / janno.kelt@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 /  rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa ja Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Aiatehnika kevadkampaania

23. märts 2020

Valmistume aiahooajaks - tutvu kevadkampaania tootevalikuga juba täna!

Vaata

Generic placeholder image

Töökorraldus eriolukorra ajal

15. märts 2020

Baltic Agro Machinery esindused on läinud kogu ettevõttega osaliselt kaugtööle.

Vaata

Generic placeholder image

JDLink Connect nüüd tasuta!

11. märts 2020

Alates 1.02.2020 on JDLink Connect tasuta kõikidele olemasolevatele ja uutele John Deere-i masinatele

Vaata

Generic placeholder image

Põllumasinate kevadhooldus

2. märts 2020

Teeme traktorid, taimekaitsepritsid, ruloonpressid ja teised põllumasinad enne kiiret kevadhooaega töökorda!

Vaata

Generic placeholder image

StarFire iTC antenni vahetus soodsalt!

2. märts 2020

Vaheta soodsalt oma StarFire iTC antenn uue StarFire 6000 antenni vastu.

Vaata

Generic placeholder image

SULKY tooted nüüd müügis

11. veebruar 2020

Müügile saabub valik SULKY väetisekülvikuid

Vaata

Generic placeholder image

Baltic Agro Machinery uus tegevjuht

5. veebruar 2020

Alates 3.02.2020 on ettevõtte tegevjuht Kristjan Ruusamäe

Vaata

Generic placeholder image

Väiketraktori 1026R esilaadur poole hinnaga

4. veebruar 2020

Esilaadur koos väiketraktori ostuga ainult poole hinnaga!

Vaata

prev next