prev next

Põllumajandustehnika rent

Kui traktori või kombaini ostmine ei ole sel aastal päevakorras, aga maa on vaja harida ning põldudelt on vaja saak koristada, siis tasub kaaluda põllumasina rentimist.
Saadaval on demomasinad ning juba tööd teinud kasutatud traktorid ja kombainid.


 

Huvi korral võta ühendust kasutatud tehnika müügiesindajaga:

Janno Kelt / tel 5199 5582 / janno.kelt@balticagromachinery.com


või oma piirkonna müügiesindajaga:

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 /  rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa ja Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Jõgeva- ja Viljandimaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Ida-Virumaa ja Tartumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com

 

 


Uudised ja uudistooted:

 

Generic placeholder image

Kutsu KRAMER laadur oma õuele demotama

3. detsember 2019

Korraldame jaanuaris Kramer laadurite demotuuri

Vaata

Generic placeholder image

Jõuluostud brändipoest!

2. detsember 2019

Osta jõulukingid John Deere'i brändipoest või telli Granit kataloogist!

Vaata

Generic placeholder image

Kombipressi C441R pakkumine

18. november 2019

Osta John Deere kombipress C441R - seda Eesti kliendid kiidavad!

Vaata

Generic placeholder image

Agritechnica 2019

5. november 2019

10.-16. novembril toimus Saksamaal Hannoveris maailma suurim põllumajandustehnika näitus "Agritechnica 2019"

Vaata

Generic placeholder image

Tutvu Bergmann tooteuuendustega

5. november 2019

BERGMANN – tõeline Saksa kvaliteet!

Vaata

Generic placeholder image

Kramer eriseeria Black Edition

22. oktoober 2019

Telli eriseeria Black Edition Kramer!

Vaata

Generic placeholder image

Hooajajärgne murutehnika hooldus

11. oktoober 2019

Too oma murutraktor meie hoolduskeskusesse hooajajärgsele ülevaatusele ja hooldusele.

Vaata

Generic placeholder image

Viking pinnasesõel

10. oktoober 2019

Viking pinnasesõel on number 1 Skandinaavias!

Vaata

prev next