Soovid saada meie püsikliendiks?

 

Meie püsikliendiks saamine on lihtne - lae alla taotluse vorm, täida see ja saada oma piirkonna müügimehele.

 

Argo Hallik / Harju- ja Raplamaa / tel 5196 0351 / argo.hallik@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa, Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandi- , Jõgeva- ja Ida-Virumaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna / Tartumaa / tel 58552656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com


 


Võta kliendilepingu sõlmimiseks ühendust müügiesindajaga


 

Generic placeholder image

Kristjan Kokk

Müügiesindaja
Viljandi-, Jõgeva- ja Ida-Virumaa

+372 5359 5063
E-post

Generic placeholder image

Kristjan Reinhold

Müügiesindaja
Põlva,- Valga- ja Võrumaa

+372 5308 1810
E-post

Generic placeholder image

Priit Valts

Müügiesindaja
Lääne-Virumaa, Järvamaa

+372 5910 8444
E-post

Generic placeholder image

Simo Soop

Aia- ja kommunaaltehnika müügiesindaja
Jüri esindus

+372 5591 5117
E-post

Generic placeholder image

Tiit Aasna

Müügiesindaja Tartumaa
Tartu esindus

+372 5855 2656
E-post

Generic placeholder image

Maiko Teller

Müügiesindaja
Läänemaa, Saare- ja Hiiumaa, Pärnumaa

+372 5865 0051
E-post

Generic placeholder image

Argo Hallik

Müügiesindaja
Harju- ja Raplamaa

+372 5196 0351
E-post