John Deere Financial


Baltic Agro Machinery OÜ pakub võimalust soetada uus John Deere'i põllumajandustehnika koostöös John Deere Financial tehasefinantseeringu või Eesti liisingfirmadega.
John Deere Financial finantseeringut pakume koostöös Luminor Liising AS-ga. Finantseeringu taotlemiseks tuleb esitada oma ettevõtte värske bilanss ja kasumiaruanne, mille alusel koostame pakkumise põllumajandustehnika finantseerimislahendusele. 

John Deere Financial intressipakkumised 2019:

 

John Deere'i traktoritele, kui on sõlmitud FarmSight leping, perioodil 1. august kuni 31. oktoober 2019.

  • periood 5 aastat - intress alates 0,99% + 3 kuu EURIBOR (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - intress alates 1,49% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i traktoritele ilma FarmSight lepinguta perioodil 1. august kuni 31. oktoober 2019.

  • periood 5 aastat – intress alates 1,89% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i ruloonpressidele ja järelveetavatele taimekaitsepritsidele perioodil 1. august kuni 31. oktoober 2019.

  • periood 5 aastat – intress alates 1,89% + 3 kuu EURIBOR (jääk kuni 30%)


John Deere'i kombainidele, hekselditele ja iseliikuvatele pritsidele perioodil 1. august kuni 31. oktoober 2019.

  • periood 5 aastat - fikseeritud intress 0,99% (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - fikseeritud intress 1,49% (jääk kuni 30%)

 

John Deere'i kommunaal- ja väiketraktoritele, golfimasinatele ning Gator sõidukitele perioodil 1. august kuni 31. oktoober 2019.

  • periood 3 aastat - intress alates 0,99% + 3 kuu EURIBOR  (jääk 0%)
  • periood 5 aastat - intress alates 1,89% + 3 kuu EURIBOR  (jääk kuni 30%)


NB! Tingimused kehtivad ainult juriidilistele isikutele. Tutvu finantsteenuste tingimustega ning vajadusel konsulteeri asjatundjaga.

 


Lisaküsimuste korral võta ühendust oma piirkonna müügiesindajaga.
 

Rein Paloson / Harju- ja Raplamaa / tel 520 2339 / rein.paloson@balticagromachinery.com

Maiko Teller / Pärnu-, Lääne-, Hiiu- ja Saaremaa / tel 5865 0051 / maiko.teller@balticagromachinery.com

Priit Valts / Lääne-Virumaa ja Järvamaa / tel 5910 8444 / priit.valts@balticagromachinery.com

Kristjan Kokk / Viljandimaa ja Jõgevamaa / tel 5359 5063 / kristjan.kokk@balticagromachinery.com

Tiit Aasna /  Tartumaa ja Ida-Virumaa / tel 5855 2656 / tiit.aasna@balticagromachinery.com

Kristjan Reinhold / Põlva-, Võru- ja Valgamaa / tel 5308 1810 / kristjan.reinhold@balticagromachinery.com